• Dopravná výchova

• Ako po iné roky, tak aj tento rok, sa naša škola zúčastnila dopravnej výchovy na dopravnom ihrisku za Vrbovým. Počasie síce spočiatku nevyzeralo veľmi prajne, no napokon sa oblačnosť popretŕhala a deti si mohli s nadšením vyskúšať, aké je to, byť účastníkom cestnej premávky z pohľadu vodiča alebo cyklistu. Žiaci tiež absolvovali jednu vyučovaciu hodinu teórie s inštruktorom.

• Výchovný koncert Dejinami hudby

• V spolupráci s MŠ Ostrov sa v pondelok 29.4. 2024 naši školáci zúčastnili nielen výchovného, ale aj zábavného hudobno- dramatického pásma Dejinami hudby.

• Stavanie mája

• Dňa 26.4. sa žiaci našej základnej školy zúčastnili na stavaní mája v obci. V doobedných hodinách deti vyzdobili máj farebnými stuhami a popoludní mohol začať kultúrny program. Po príhovore starostu obce naši chlapci aj dievčatá, ktorí navštevujú tanečný odbor CZUŠ v Ostrove zatancovali ľudové tance a žiaci celej školy spoločne predviedli folklórne pásmo so spevom, hovoreným slovom aj jednoduchým tančekom.

• Dopravná výchova

• Stavanie mája